Slušajte radio Delta i Prijatelji - narodna muzika pomoću:
Winamp, iTunes   Windows Media Player   Real Player   QuickTime

Trenutna pesma: Loading ...
Bit rate:
Trenutno Slusalaca: /
Status servera:

Prikaz rezultata 1 do 5 od 5

Tema: Moji saveti vama!

Cool Moji saveti vama!

Moji saveti vama!

Nikad ne zuri, tako ces uvek stici na cilj.

Ne budi nestrpljiv, nestrpljivost je znak da je tvoja vera nejaka. Davno je narod rekao ,,Strpljen spasen!,,.

Dobrog coveka krase dobra dela a rdjavog zla dela.

Ne trazi pomoc vracara i raznih magova. Upamti da je svaka magija ipak magija. Nemas pojma kako je tesko izaci iz pakla u koji te vracare i magovi bace.

Voli, voli zivot, svet, zivotinje, decu, voli svaki dan posbno i jako a najjace voli svog Tvorca i Stvaritelja. Samo srce puno ljubavi je nepobedivo srce.

Ljubav Ti i Ja!

Kako bez muke ocistiti stakleno posudje za pecenje u rerni?

U posudu do vrha sipajre vrucu vodu, dodajte deterdzent za posudje i 1 kasiku sode bikarbone te dobro pomesajte i ostavite da stoji minimum 2 sata.
    Nakon toga stakleno posudje za pecenje operite.

Ljubav Ti i Ja!

Da vam vazduh u stanu bude uvek svez koristite krupnu morsku so.
    U male posudice ili casice sipajte so i postavite na prozore, ormarice, u coskove soba malo sitne morske soli potresite po tepisima a kad usisate stan postupak ponovite.
    Za kupatilo koristite mesavinu soli i sode bikarbone.
    U stanovima gde se pusi takodje koristite sodu bikarbonu, stavite kasiku sode u pepeljaru ona ubija miris duvana.

Ljubav Ti i Ja!

Da bi koznu obucu sacuvali od vode i vlage, namazite donje rubove i sivove uz do djona vazelinom ili mesavinom glicerina i limuna.
    Glicerin se koristi 1;1, kasika glicerina + kasika soka od limuna dobro sjediniti pa tom smesom nekoliko puta namazati obucu po savovima i donji deo uz djon.
    Istu smesu mozete upotrebiti za glancanje starog drvenog namestaja, efekti su fenomenalni.

Ljubav Ti i Ja!

Ocistite mrtvu kozu na tabanima i bedrima

Jednom sedmicno na prirodan nacin ucini svoja stopala i bedra glatkim. Dovoljno je noge malo nakvasiti mlakom viodom, namazete pastom za zube i ostavite desetak minuta.
    Meksom cetkom iscetkajte tabane i bedra pa saperite mlakom vodom onda stpala isperite ladnom vodom, obrisite noge i stopala namazite kokosovim ili baby uljem.
    Mozete umesto paste za zube upotrebiti i pastu odnosno penu za brijanje.
    Probajte!

Ljubav Ti i Ja!

Pravila Postanja