Slušajte radio Delta i Prijatelji - narodna muzika pomoću:
Winamp, iTunes   Windows Media Player   Real Player   QuickTime

Trenutna pesma: Loading ...
Bit rate:
Trenutno Slusalaca: /
Status servera:

Strana 1 od 5 123 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 44

Tema: Ljubavne poslovice

Cool Ljubavne poslovice

Ljubavne poslovice

Voljeti se, to ne znači gledati se međusobno, već udruženo gledati u istom smjeru.

Vratit se staroj ljubavi isto je što i čitati knjigu koju si već pročitao – radnja je zanimljiva, ali joj već unaprijed znaš kraj.

Za ljubav se doista isplati boriti, isplati se biti hrabar, isplati se riskirati. Problem je u tome što ako uopće ne riskirate, riskirate puno više.

Ljubav Ti i Ja!

Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.

Previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba.

Uzdah lijepe djevojke čuje se dalje nego rika lavova.

Ljubav Ti i Ja!

Najgori način da ti netko nedostaje je da sjedi pored tebe; a znaš da ga nikad nećes imati.

Nemoj se srditi što ružin grm nosi trnje, nego se raduj što trnov grm nosi ruže.

Možda je bolje da upoznaš puno pogrešnih ljudi prije nego što upoznaš pravog, jer kad ga upoznaš, na tome ćeš biti zahvalna.

Ljubav Ti i Ja!

Ako nekoga voliš, voli ga polako, sve što ide brzo, ide naopako. Ljubav koja brzo plane, brzo se i gasi, ljubav koja tiho teče vječno život krasi.

Da bismo nekoga dolično voljeli, treba ga tako voljeti kao da će sutra umrijeti!

Dok god nekoga ljubimo zbog njegovih vrlina to nije ništa ozbiljno. Ali kada ga počnemo ljubiti i zbog njegovih mana, onda je to ljubav.

Ljubav odoljeva vremenu koje sve otima, nikada nije zaista ljubio onaj koji misli da je ljubav prolazna.

Ljubav Ti i Ja!

Ni jedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja ih zaslužuje neće te nikada rasplakati.

Uvek će biti ljudi koji će te povrediti. Nastavi da veruješ, samo budi oprezniji.

Volim te ne zbog toga šta si ti, već zbog toga šta sam ja kad sam pored tebe.

Gabrijel Garsija Markes

Ljubav Ti i Ja!

Najgori način da ti neko nedostaje je da sediš pored njega i znaš da ga nikada nećeš imati.

Pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruku i dodiruje tvoje srce.

Nikada ne prestaj da se smeješ, čak ni kada si tužan. Neko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmeh.

Gabrijel Garsija Markes

Ljubav Ti i Ja!

Samo zato što te neko ne voli onako kako bi ti to voleo, ne znači da nisi voljen celim njegovim bićem.

Nemoj da provodiš vreme s nekim kome nije stalo da ga provodi sa tobom.

Ne plači zato što se završilo. Smej se zato što se dogodilo!

Gabrijel Garsija Markes

Ljubav Ti i Ja!

Postani bolja osoba i budi siguran da znaš ko si pre nego što sretneš nekog novog, a nadaj se da ta osoba zna tko si.

Možda si ti jedna osoba na ovom svetu, ali za nekoga ti si celi svet.

Možda Bog želi da upoznaš mnogo pogrešnih osoba pre nego što upoznaš pravu i na tome ćeš mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.

Ne opiri se toliko. Najbolje stvari događaju se onda kada ih ne očekuješ.

Gabrijel Garsija Markes

Ljubav Ti i Ja!

Ljubav je umijeće; dobro naučiti ovo umijeće najvažnija je stvar na svijetu.
    Erich Fromm

U iskonu bijasmo ujedinjeni; želja i čežnja da se vratimo jedinstvu zove se ljubav.
    Platon

Ljubiti znači biti svjetlo i toplina za drugoga.
    Agid von Broeckhoven

Jedina važna stvar, kada budemo odlazili, bit će tragovi ljubavi što ćemo ih ostaviti za sobom.
    Albert Schweitzer

Ne ljubiti – to je pravo samoubojstvo.
    Boris L. Pasternak

Ljubav Ti i Ja!

Sinovi zemlje svoju ljubav izražavaju ružama, a Gospodin, kao poruku svoje ljubavi, šalje trnje.
    Sv. Terezija Avilska

Ako daruješ misleći: “Tako ću poslije primiti”, nećeš dobiti ništa. Samo ako daruješ badava, ne očekujući ništa, dobit ćeš sve.
    Michel Quoist

Tko je savršen u ljubavi savršen je u duhovnom životu.
    Sv. Toma Akvinski

Tko očekuje zahvalnost za svoju ljubav, zapravo ni ne ljubi.
    Henrih Wolfang Seidel

Ljubav prema Bogu i ljubav prema bližnjemu dva su krila istih vrata koja se otvaraju i zatvaraju samo zajedno.
    Sören Kierkegaard

Ljubav nije toliko osjećaj koliko služenje.
    Laurence Sterne

Ljubav Ti i Ja!

Pravila Postanja